Dojazd do lotniska Wrocław Starachowice im. Mikołaja Kopernika

Nie wiesz jak dostać się do lotniska we Wrocławiu? Dojazd do lotniska Wrocław Starachowice imienia Mikołaja Kopernika jest bardzo prosty i szybki, ze względu na fakt, że lotnisko we Wrocławiu leży niecałe 11 kilometrów od samego centrum miasta. Na lotnisko można dostać się taksówką, linią autobusową, tramwajem, zwykłym samochodem lub wynajętym u nas luksusowym samochodem.

Dojazd wynajętym samochodem

Na lotnisko imienia Mikołaja Kopernika można się również dostać z pomocą własnego lub wynajętego w naszej firmie samochodu. Wystarczy kierować się ulicą Strzegomską oraz Graniczną która zaprowadzi nas prosto do terminala lotniczego

Dojazd do Lotniska komunikacją miejską

Dzięki lokalnej komunikacji miejskiej oraz linii autobusu 106 możemy w bardzo szybki sposób dostać się na lotnisko w Starachowicach. Linia autobusowa kursuje co 20 minut w obie strony. Przystanek znajduje się przy wyjściu z Dworca Głównego PKP oraz Centralnego Dworca PKS. Jeżeli jednak będziemy musieli dojechać na lotnisko w godzinach nocnych, na Lotnisko we Wrocławiu zabierze nas linia 206 lub wynajęty u nas samochód. Autobus jedzie około 47 minut, samochodem dojedziemy zaledwie w połowę tego czasu.

Dojazd na lotnisko taksówką

Dojazd do lotniska Wrocław

Dojazd do lotniska Wrocław

Na lotnisko możemy się również dostać się taksówką. We Wrocławiu jest wiele działających korporacji taksówkowych oraz Uber. Szczególnie polecane są korporacje takie jak:

EcoCar tel. 123456789)

Partner Taxi tel. (71) 19627, 519 542 911

Taxi-Plus tel. 601 711 058, 602 647 555

Uber – poprzez aplikację dostępną w appstore(Android/iOS)

Orientacyjna cena dojazdu taksówka za kurs z Centrum Wrocławia na Lotnisko to około 60 PLN

Orientacyjna cena dojazdu z kierowcą Ubera z Centrum na Lotnisko to około 30 PLN